Algemene indruk:  |
Kwantiteit:  |
Beloning:  |
annelies - 18 augustus 2011:
ze keren niet uit, altijd weer een smoes, naam verkeerd, wel of geen puntjes tussen je bankrekening nummer, ze betalen gewoon niet en trekken nu ook na 4 pogingen van mij ineens een euro af, maar ik wil hoe dan ook mijn geld ik heb voor hun verdient en ik wil ook mijn deel maar het lijkt treiteren te worden van prijsverdienen om niet uit te betalen en reageren op mail nee dat doen ze allang niet meer
|
Algemene indruk:  |
Kwantiteit:  |
Beloning:  |
annelies - 15 augustus 2011:
ik ben nu al een half jaar bezig met een uitbetaling te krijgen van 10 euro en iedere keer schrijven ze ook maar een euro af voor de kosten, het is iedere keer iets anders en nu kom ik ineens te weinig online en doe niet meer mee, nee heb ik ze gezegd ik wacht eerst eens af of jullie ooit uitgaan betalen want ik ervaar jullie weigering als treiteren het is allemaal van profile5media of zoiets en steeds meer van hun uitbetalingen worden geweigerd volgens mij zijn ze falliet en kunnen gewoon niet uitbetalen ik baal van dit soort sites
|
Algemene indruk:  |
Kwantiteit:  |
Beloning:  |
westeinde - 18 juli 2011:
er wordt van alles verzonnen om maar niet uit te betalen. ben een jaar bezig geweest om 10 € uit betaald te krijgen ,maar iedere keer is er wel iets anders, en mochten ze toch uit betalen dan duurt het negen weken .de slechtste site die ik ken.
|
Algemene indruk:  |
Kwantiteit:  |
Beloning:  |
annelies - 25 mei 2011:
ik heb al 3 verzoeken tot uitbetaling gedaan, iedere keer word het weer teruggedraaid ik zou te weinig op de site komen, maar dat is niet waar want ik deed mee met het spel wie de meeste keren een link aanklikte kon geld winnen en ineens was dat spel zo van de site af, ik haalde iedere mail online binnen, dat kan nu ook niet meer ineens want er staat altijd nog te lezen mails 0, dus ik doe de andere klikmogellijkheden aan mee en ben heel vaak online geweest, ik baal hiervan al 3 keer is alles afgewezen
|
Algemene indruk:  |
Kwantiteit:  |
Beloning:  |
f.j west - 11 januari 2011:
als je een uitbetaling aanvraagd wordt deze na een week of zes weer terug gedraaid en bij het saldo bijgeschreven, dus niet uitbetaald. ondanks dat alle gegevens kloppen.
|
Pagina 1 van 1
|
Legenda
De score van een marktonderzoekbureau volgt uit door gebruikers ingevulde beoordelingen en geeft een indicatie van de prestaties. Dit zijn de mogelijke scores:
Geen oordeel
Zeer slecht
Slecht
Beneden gemiddeld
Gemiddeld
Boven gemiddeld
Goed
Zeer goed
|